0 800 200 700

«КТ Україна» на XIV Міжнародному Промисловому Форумі

09 Лютий 2016
IMG_7845_1

Протягом 10 років Міжнародний Промисловий Форум є однією з ключових подій і проходить за розпорядженням КМУ, що відображає масштабність і високий рівень визнання виставки державою.

Виставка проходить на щорічній основі і збирає понад 5 тис. осіб, серед яких дистриб’ютори та імпортери, представники провідних промислових підприємств ближнього і далекого зарубіжжя, інженери і вчені. Основними темами форуму, вже традиційно, є досягнення в сферах машинобудування і металообробки, інноваційні та технологічні нововведення в світі обладнання та інструменту.

Міжнародний Виставковий Центр – місце проведення виставки, де з 24 по 27 листопада 2015 року були презентовані сучасні технології, продукція високої якості, а також комплектуючі, витратні матеріали та відповідні послуги. Стенди учасників розмістилися на території понад 9 тис. М², на одному з яких співробітники «КТ Україна» презентували продукцію торговельних марок Дніпро-М (зварювальні інвертори, маски, електроди) і Ataman (відрізні і шліфувальні абразивні круги).

Для нас дуже важливо було донести всі переваги, технологічні і якісні особливості продукції до кінцевого споживача. Абразивний інструмент і зварювальне обладнання також оцінили професіонали галузі – провідні виробники сегментів в області металообробки.

Міжнародна промислова виставка – це відмінна можливість в черговий раз підтвердити високу якість продукції, поділитися досвідом, ознайомитися з тенденціями ринку і, звичайно ж, поспілкуватися з Клієнтами і Партнерами.

Тэги: , ,

Оставить комментарий

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>