0 800 200 700

Тренінг для партнерів в Миколаєві

22 Листопад 2015
Nikolaev3-e14465473378901

У Миколаєві 02.11.2015 відбувся тренінг для партнерів і їхніх продавців по темі загальнобудівельна група.

Захід пройшов на Миколаївській філії Компанії КТ Україна. У процесі тренінгу учасники змогли ближче познайомиться з Компанією, її цінностями та цілями. А так само ознайомиться з асортиментом продукції загальнобудівельною групи, переважними характеристиками, особливостями виробництва та способами застосування.

Більша увага приділялася таким продуктам як абразивні круги Атаман, монтажна піна Soma Fix, електроди Дніпро-М, ущільнювач «Stomil Sanok».

Друга частина заходу була більш активна і всім бажаючим представилася можливість взяти участь і протестувати продукцію. Випробувати в роботі і порівняти електроди Дніпро-М, кормоподрібнювачі ЛАН і Ярмаш, видути і наочно оцінити переваги монтажної піни Soma Fix, порівняти з піною інших виробників, представлених на ринку України.

У процесі спілкування учасники та організатори ділилися цінним досвідом, і кожен виніс для себе щось нове і корисне.

Організатори заходу від імені Компанії винесли свою подяку учасникам за партнерську зустріч, а учасники у свою чергу, відповіли взаємністю, і охарактеризували даний тренінг такими словами:

«Доступно, наочно, цікаво!»

Тэги: , , ,

Оставить комментарий

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>