Компанія КТ Україна. Ласкаво просимо!

Запорука якості та надійності нашого інструменту - 100% впевненість в його виробниках.

Наші бренди

НАШІ ВИРОБНИКИ

ПРИНЦИПИ СПІВРОБІТНИЦТВА

Продукція КТ Україна виробляється на заводах з багаторічною історією. Схильність до інновацій допомагає висококваліфікованим інженерам постійно впроваджувати нові технології та виготовляти товар зі стабільно високою якістю при доступній ціні. Всі заводи компанії є сучасними, високотехнологічними та відповідають міжнародним стандартам безпеки. Для виробництва нашої продукції використовуються ті ж технології, що і для європейських лідерів професійного інструмента.
Одним із головних законів ведення ефективного бізнесу є постійний процес вдосконалення. Наші спеціалісти відвідують міжнародні виставки та конференції в пошуках нових цікавих рішень та технологій, які можна використовувати у виробництві. Партнери підтримують наші ідеї та пропонують свої для виготовлення того чи іншого інструменту.
На усіх наших виробництвах здійснюється високий контроль якості. Продукція проходить 7 етапів перевірки: ретельне стеження за процесом виробництва, відеоконтроль при розробці виробів, вхідний контроль якості запчастин та багато іншого. При створенні наших інструментів використовуються комплектуючі та запчастини зі стабільною якістю: починаючи з Jiaband і закінчуючи карбюраторами Walbro.
Чітке розуміння цілей, відповідальність за якість продукції та виконання завдань — принципи, які є основою роботи з партнерами. Ми з повагою ставимося до виробників наших інструментів і вони, також поважаючи нас, серйозно підходять до якості виготовлення як кожної окремої деталі, так і товару вцілому.
Наша ціль — довгострокові та довірчі відносини з виробниками. Таке співробітництво дозволяє розвиватися як нам, так і партнерам, знайти нове рішення для створення якісного та функціонального інструменту.
Ріст нашого бізнесу — ріст бізнесу партнера. Тому ми разом зацікавлені в наданні якісної продукції користувачам. Спільно шукаємо рішення для створення конкурентоспроможної продукції. Виведення формули ідеального інструменту, який допоможе людям покращити світ довкола себе, є нашим передовим завданням. І тільки об'єднуючи зусилля, ми зможемо досягти відмінного результату в реалізації цієї цілі.

КОНТАКТИ

Центральний офіс

Київ, вул. Новокостянтинівська, 9а

Телефон

0 800 200 700
(безкоштовно по всій території України)

Пошта

info@kt.ua