Кар'єра в КТ Україна

Співробітники — головна цінність, яка є фундаментом розвитку компанії.

Для нас важливо вибудувати довірчі і взаємовигідні відносини не тільки з споживачами, партнерами, виробниками, але і в першу чергу - з нашими співробітниками.

Ми надаємо можливість реалізувати свій потенціал: забезпечуємо навчання як в рамках компанії, так і за її межами, допомагаємо знайти своє справжнє призначення. Завдяки такому реалізованому і амбітному колективу день у день народжуються сміливі проекти і впроваджуються нові ідеї та стратегії.

ІСТОРІЇ УСПІХУ

Наша головна цінність – співробітники. Саме вони протягом 19 років допомагають компанії КТ Україна рости і розвиватися. Це креативні й активні люди, які щодня втілюють сміливі бізнес кроки.

ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ

КТ Україна вже більше 5 років успішно реалізовує дві програми корпоративної освіти — Business Start і Корпоративний університет. Головний критерій відбору — мати здорові амбіції і бажання діяти на результат. Участь в цих програмах сприяє розвитку сильних сторін співробітників, їх навичок і талантів.

АКАДЕМІЯ КОРПОРАТИВНОЇ ОСВІТИ
Бажання розвиватися, досягати кар'єрних вершин, аналітичне мислення — одні з головних особистісних якостей учасників програми.
BUSINESS START
Програма орієнтована на яскравих, активних і амбітних людей, які хочуть максимально розкрити свій потенціал і стати самодостатніми особистостями.