Історія успіху Михайла

Бажаю всім знайти ту сферу діяльності, яка стане стимулом руху вперед. Важливо навчитися дійсно любити те, чим ти займаєшся, і тоді життя неодмінно нагородить тебе успіхом.

Завдяки постійному зростанню у компанії КТ Україна, я зміг за кілька років пройти шлях від торгового представника обласної філії до керівника оптовими продажами усієї компанії по групі "Будівельна хімія".

Моя кар'єра почалася 2014 року в Запорізькому філіалі з посади торгового представника роздрібних продажів. Тут я знайшов сферу, в якій мені цікаво — просування монтажної піни торгової марки Soma Fix. Незабаром мені вдалося успішно вибудувати співпрацю з Ключовими Клієнтами, і моя зона відповідальності розширилася ще на дві території: Дніпропетровськ і Кривий Ріг. Я став регіональним керівником цих областей.

Кілька років цілеспрямованої роботи дали свої результати — мене перевели до Центрального офісу на посаду керівника оптових продажів у відділі "Будівельна хімія". На сьогодні нам вдалося сформувати відділ по роботі з Ключовими Клієнтами оптового напрямку на базі Київського філіалу.

КТ Україна добре розуміє, що головна цінність компанії — це її співробітники. Багато в чому мені вдалося домогтися успіху завдяки навчальній корпоративній програмі "Business Start". По її завершенню я і сам став викладачем в іншій навчальній програмі — "Корпоративний Університет". Адже важливо не тільки отримувати, але й вміти віддавати щось взамін. Це демонструють не тільки викладачі, а й компанія по відношенню до своїх співробітників.

Бажаю всім знайти ту сферу діяльності, яка стане стимулом руху вперед. Важливо навчитися дійсно любити те, чим ти займаєшся, і тоді життя неодмінно нагородить тебе успіхом.

СТАНЬТЕ УСПІШНИМИ РАЗОМ З НАМИ

ВІДПРАВИТИ РЕЗЮМЕ