Історія успіху Павла

Хапатися за будь-яку можливість, вчитися новому і постійно відкривати в собі приховані здібності — ось що важливо, щоб відчувати себе щасливою та успішною людиною. Ти не живеш по-справжньому, якщо стоїш на одному місці без розвитку.

Я прийшов у компанію КТ Україна в 2015 році на посаду копірайтера — це стало моєю першою сходинкою кар’єри. Молодий колектив і компетентні керівники поділилися досвідом і знаннями. На той момент відділ Інтернет-маркетингу тільки почав розвиватися: в ньому було кілька співробітників, тому часто доводилося брати на себе відповідальність за виконання завдань, не пов'язаних з моєю діяльністю. Зокрема, я навчився писати SEO-тексти, побував у ролі оператора, а також займався створенням сайтів наших торгових марок.

КТ Україна — компанія, яка пробуджує талант і всебічно розвиває співробітника. Бажання бути корисним оточенню завжди вело мене по життю. У певний момент я поставив собі правило — відповідати "ТАК" на всі пропозиції відвідати заходи протягом цілого року. І в будні дні, і на вихідних разом з колегами ми представляли наші торгові марки на різних ярмарках, виставках, фестивалях. Це був період дуже динамічного ритму мого життя: час пролітав дуже стрімко і захоплююче.

Через деякий час роботи в КТ Україна, я дізнався про набір до корпоративної програми навчання "Business Start" і відразу вирішив спробувати свої сили. Кожен модуль дає неймовірно величезний багаж знань. Ти вивчаєш методи, які допомагають пробудити лідера всередині, знаходиш інструменти для успішного ведення бізнесу. Ця програма — початок тебе, як особистості, управлінця, реалізатора. Коли вся отримана інформація злилася воєдино, у мене виник проект, який я успішно реалізував — Центр обслуговування клієнтів бренду Дніпро-М. Він передбачає собою магазин з високою якістю обслуговування і універсальними сервісами. Зараз ЦОК успішно функціонує і став фундаментом для розвитку нової перспективної діяльності в КТ Україна — мережі фірмових магазинів. Нині я працюю над розвитком Інтернет-ресурсу — сайту торгової марки Дніпро-М.

Хапатися за можливості, вчитися новому та постійно відкривати у собі нові функції — ось що важливо для того, щоб відчувати себе щасливою й успішною людиною. Ти не живеш по-справжньому, якщо стоїш на одному місці без розвитку.

СТАНЬТЕ УСПІШНИМИ РАЗОМ З НАМИ

ВІДПРАВИТИ РЕЗЮМЕ