Історія успіху Владислава

Не чекайте, що хтось прийде та зробить все за вас. Кожна секунда, коли ти стоїш на місці — деградація особистості.

У компанію КТ Україна я прийшов на посаду менеджера з продажу в січні 2014 року. Це був рік великих змін в моєму житті (змін на краще, звичайно). Вже на другому тижні роботи мені запропонували взяти участь у програмі "Business Start". Переконаний, що для кожного учасника програми це був дійсно старт — старт нового себе. В рамках програми я запропонував проект — Відділ Інтернет-Маркетингу, і його схвалили. Далі потрібно було зібратися з думками і докласти максимальних зусиль для його реалізації.

Відвідуючи по 10-15 семінарів, лекцій та майстер-класів на тиждень, я буквально по крихті збирав інформацію про принципи керівництва проектом. В результаті, була розроблена система роботи та створена сильна команда.

Сьогодні відділ Інтернет-маркетингу є потужним інструментом для просування продукції КТ Україна. Зусилля співробітників відділу спрямовані не тільки на розвиток Інтернет-продажів через сайти брендів, а й на реалізацію масштабних проектів: навчальні вебінари для партнерів і співробітників, реклама в мережі та інші.

Звичайно, все це завдяки нашій команді. Зі мною потрібні люди, а попереду ще безліч цікавих проектів!

Майбутнім і новим співробітникам хочу сказати одне: для того, щоб стати на шлях успіху, потрібно проявляти ініціативу. Не чекайте, що хтось прийде та зробить все за вас. Кожна секунда, коли ти стоїш на місці — деградація особистості. Зараз багато людей ходить на роботу за принципом "всі так роблять і мені потрібно". Люди, які не мають особливого ентузіазму і головною їх метою є примітивне заробляння грошей, нічого не досягають. Тому — працюйте над собою, з розумом ставте життєві пріоритети та сміливо крокуйте назустріч своєму майбутньому.

СТАНЬТЕ УСПІШНИМИ РАЗОМ З НАМИ

ВІДПРАВИТИ РЕЗЮМЕ