АЛЛО, МИ ШУКАЄМО ТАЛАНТИ! ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ IMPULSE 2017

24 і 25 жовтня команда співробітників КТ Україна відвідала «Ярмарок вакансій Impulse 2017», аби знайти нові таланти. Такі заходи допомагають молодим спеціалістам без досвіду роботи, але дуже завзятим, отримати гідну роботу та цінний досвід, а нам — амбітних і талановитих фахівців. Захід проходив у стінах Національного університету ім. Тараса Шевченка:

  • перший день — у корпусі факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем, за адресою Глушкова, 4г;
  • другий день — у корпусі Інституту філології, за адресою бульвар Шевченка, 14.

Провідні компанії українського ринку та міжнародні гіганти представляли себе і свої вакансії, серед них були і ми. Наша команда із задоволенням знайомила молоде покоління з компанією КТ Україна. Студентів цікавило все: програми навчання, історії успішних співробітників, колектив, атмосфера і на всі свої запитання вони отримували відповіді.

"Фішками" нашого стенду стали смачні кекси з логотипом і ... шурупокрут торгової марки Дніпро-М. З його допомогою усі охочі власноруч створювали брошки із дерев'яного зрубу з випаленими літерами «КТ». Такий handmade особливо оцінили дівчата, які так і рвалися попрацювати з інструментом.

За два дні нам вдалося зібрати понад 200 анкет, чому ми дуже раді. Адже це свідчить про те, що ми цікаві, як роботодавець, а значить рухаємося у вірному напрямку. Приємно було бачити палкі очі молодих фахівців, які готові підкорювати нові кар'єрні вершини разом з КТ Україна.

Дякуємо організаторам, учасникам та відвідувачам «Ярмарки вакансій Impulse 2017»
за позитивний настрій та продуктивні дні.

Теги:
?>