Стартував відбір на Business Start — VIII

Восени нова група почне навчання в освітній програмі Business Start. У майбутніх учасників попереду 10 модулів, безліч цікавих та корисних тренінгів, практик і проектів. Та щоб потрапити на навчання варто відповідати високому рівню в плані ерудиції та компетентності, мати бажання розвиватися в особистісному і професійному рівні.

BS

24 серпня відбувся відбірковий модуль перед початком BS. Серед 167 анкет було відібрано 37 співробітників, які і взяли участь у передпрограмному модулі, щоб визначити кращих, хто буде навчатись в програмі.

BS

Перше знайомство працівників КТ Україна з викладачами відбулося в конференц-залі центрального офісу. Кваліфіковані бізнес-тренери розповіли загальні відомості про програму, пояснили суть участі та можливість розвитку кожного в межах Компанії.

BS

Для учасників заходу було задано кілька групових завдань, в яких потенційні слухачі курсів мали можливість проявити свої лідерські навички, загальну ерудицію та професіоналізм. Кожне завдання супроводжувалося груповою роботою та послідуючим зворотнім зв’язком від викладачів. А першим домашнім завданням для учасників відбору став пошук проблематик Компанії та методів їх вирішення.

BS

Насправді, це тільки початок нового етапу роботи в Компанії — нові задачі, проекти, процеси в межах компанії, і головне — захоплення та глобальний розвиток.

Бажаємо успішного навчання усім бажаючим!

Business Start — це не просто освітня програма, це можливість. Можливість реалізувати ідеї, потенціал, бажання. Якщо зазвичай тренінг — це декілька лекцій, то дана програма — це комплекс лекцій, конференцій, практик і більше того, реалізації в межах компанії. Досвід випускників попередніх наборів свідчить про те, що дана школа допомагає співробітникам знайти себе і приносити користь як собі так і компанії. Адже BS — це насамперед інвестиція в самого себе в плані знань, досвіду та навичок.

Теги:
?>