Програма вихідного дня на Business Start

Співробітники компанії КТ Україна звикли, що розвиток та самовдосконалення - невід’ємна частина їхнього життя. Програма, що стала платформою для кар’єрного росту багатьох колег, продовжує свою роботу.

26 та 27 січня пройшли заняття в рамках модулю програми “Business Start”. Цього разу учасники говорили про кар’єру, самоменеджмент, управління часом, дізналися хто такий справжній лідер, генерували ідеї та презентували проекти.

26 січня учасники мали декілька теоретичних блоків, тренерами на яких були як співробітники компанії, так і запрошені спікери. Після цього “ктшники” працювали в командах над поглиначами часу. Одні їх ідентифікували, інші - визначали, як з ними боротися. Окрім цього, учасники мали тренінгове заняття від запрошеного спікера на тему “взаємовідносини”. Уже звичним стало впровадження в заняття блоку сінемалогії, де учасники, після перегляду фільму, займалися його детальним розбором, обговорювали нюанси та проблематику, робили відповідні висновки. Сінемалогія - популярна сучасна психотерапевтична техніка для роботи над собою. Компанія КТ Україна ніколи не була осторонь трендових технологій, тому не дивно, що ми застосовуємо їх і на заняттях Business Startу.

27 числа учасники вчилися розробляти власні проекти та ефективно їх презентувати. Тренери детально розповіли про те, як побудувати власний проект від А до Я, як вірно окреслити тему та як визначити ціль по SMARTу.

Після цього учасники мали презентувати групові проекти, визначивши лідерів та секретарів. Окрім запропонованих тем, співробітники активно пропонували свої ідеї та натхненно бралися за їх виконання.

Упевнені, результати проектної діяльності не змусять себе довго чекати. Бажаємо учасникам успіху та кар’єрних перемог.

Теги:
?>