Business start: від теорії до дії

2-3 грудня відбувся модуль корпоративної програми навчання "Business start". Молоді й амбітні працівники відвідали екобіологічний центр Vitolga.

"Менше слів, більше практики" - саме, так можна описати процес проведення занять. У перший день навчання було більшою мірою направлено на роботу в команді: розуміння ієрархії в робочому процесі, вивчення типажів співробітників і формування основ ефективної комунікації для досягнення загальних цілей. Крім теорії і знань всі учасники мали можливість проявити себе в захоплюючих практичних завданнях. Одним з них стало перевтілення учасників в управлінців і співробітників, яким необхідно було прийти до згоди в певному питанні. Всі були в захваті від високого рівня акторської майстерності співробітників!

Вже ближче до вечора, всіх чекав сюрприз - новорічна вечеря, яку організувала група учасників програми для своїх колег. Святкова атмосфера та подарунок у вигляді солодощів і новорічних передбачень неймовірно підняла всім настрій. Крім того, організатори вечері проявили справжній командний дух, коли кожен бажає бути корисним для реалізації спільної мети.

Другий день, допоміг кожному співробітнику усвідомити власні цілі і цінності компанії. На модулі простежувалася неймовірна згуртованість наших співробітників. Сподіваємося такий позитивний настрій допоможе їм у подальшій реалізації робочих завдань.

Теги:
?>