Business start: управління часом і більше 20 потужних проектів

11-12 листопада відбувся четвертий модуль корпоративної навчальної програми «Business start».

Після насиченої робочого тижня всі учасники дружно сіли в автобус і вирушили в екобіологічний центр «Вітолга». За межами офісу наші співробітники проходять своєрідне «перезавантаження»: гармонія природи і думок дозволяє заряджати новими ідеями і силами для їх звершень.

Ранок суботи було бадьорим. Зарядка і пробіжка на свіжому повітрі пробудили всіх. Тепер можна і новими знаннями збагатитися. Тема модуля, як зазвичай, виявилася дуже цікавою - «Проектний менеджмент». Всі учасники виступили зі своїми ідеями щодо розвитку компанії, а після отримання теоретичних знань, змогли оформити їх в повноцінні проекти. Більше 20 креативних ідей стали підтвердженням того, що в компанії КТ працюють талановиті люди, які є її опорою.

Другий день навчання виявився не менш насиченим. Учасники отримали кілька корисних порад з управління власним часом, а також вивчили методи ефективної комунікації. Після чого, вже знаючи деякі хитрощі, учасники змогли застосувати їх на практиці. Як? Одним співробітникам випала роль роботодавця, а іншим - потенційного працівника. Акторська майстерність було на вищому рівні! Складалося враження, що це справжня співбесіда, а не чергове завдання. До речі, розкриваємо невеликий секрет - один з головних принципів ефективної комунікації - потрібно не тільки слухати, а й чути те, що тобі хочуть донести.

Варто відзначити, що правило бумеранга дійсно працює. Ми даємо можливість співробітникам «розправити крила», а у відповідь отримуємо активну позицію щодо розвитку компанії.

Ну що ж, бажаємо всім успіху в реалізації проектів!

Теги:
?>