«Людина на своєму місці»: Корпоративний Університет для супервайзерів

14 і 15 квітня супервайзери та торгові представники з різних філій України зібралися на корпоративне навчання в Центральному офісі Компанії.

В ході заходу, співробітники дізналися як збільшити продажі на території, як оцінити потенціал нових Клієнтів і як підтримувати ефективну співпрацю з нинішніми. Тренінг захопив практично всіх завдяки тому, що теоретична частина в поєднанні з яскравими прикладами з життя легко сприймалася співробітниками.

 

 

Ще однією цікавою формою навчань на подібних зібраннях є Сінемалогія - перегляд і аналіз ситуацій художніх фільмів, для розвитку навичок швидкого сприйняття життєвої ситуації і прийняття точних рішень як у сфері бізнесу, так і в особистому житті кожної людини. Цього разу, група проаналізувала фільм режисера Олексія Сахарова «Людина на своєму місці».

"Семен Бобров тільки закінчив інститут і повернувся в село. Молодий і цілеспрямований хлопець горить бажанням змінити життя рідного краю на краще, тому вирішує стати головою колгоспу. Його сміливі рішення дики для більшості жителів села.

" Під час перегляду піднімалися цілі дискусії, фільм дійсно зміг зачепити глядача. Як він викрутиться з ситуації? Здасться або переможе? Що змушує його йти вперед? - ці та безліч інших питань проаналізували учасники тренінгу.

Якщо людина "на своєму місці", все навколо розквітає. Як і наша Компанія. Дорогі співробітники бажаємо Вам всім розвиватися в тому напрямку, який до душі і бути в ньому лідером!

 

Теги:
?>