Do you speak English?

У КТ Україна на базі київського центрального офісу стартували курси з навчання англійської мови. Це прекрасна можливість підвищити свій рівень володіння англійською мовою або просто вивчити її. Записатися на курси може кожен бажаючий.

ЧОМУ АНГЛІЙСЬКА ТАКА ВАЖЛИВА?

  1. Можливість розуміти людей і спілкуватися з ними будь-де. Зараз англійська мова є другою за популярністю після китайської та налічує понад 600 млн носіїв у всьому світі.
  2. Можливість комфортно себе почувати у відрядженнях і на відпочинку.
  3. Англійська мова вже стала просто необхідністю, адже її тільки офіційно використовують у 54 країнах світу. Неофіційно - весь світ.
  4. Стане в нагоді може де завгодно: на роботі, вдома, за кордоном. Всі найактуальніші дослідження, кращі книги, фільми - виходять англійською мовою.
  5. Ви зможете зрозуміти про що співають іноземні виконавці.
  6. У вас більше не буде мовного бар'єру.
  7. Прем'єри фільмів відразу англійською, а не чекати перекладу.

Рано чи пізно кожна людина усвідомлює важливість володіння іноземною мовою, одним під силу освоїти знання самостійно, а деяким необхідно шукати викладача або курси. До речі, ціни на такі послуги в нинішній час ще як "кусаються". Навіщо платити більше?

Ми пропонуємо вам кваліфікованого педагога, гуру англійської мови, який знає як за пару уроків навчити вас думати і розмовляти як справжній англієць. Наш викладач навчає не перший рік і допоможе вивчити мову в максимально стислі терміни. Не має значення ваш рівень володіння мовою, вам підберуть необхідну групу та програму навчання.

На заняттях ви зможете вивчити правила граматики, але найголовніше в навчанні - його формат. Більше розмов, менше письмових завдань - ця методика вже давно визнається як найефективніша у всьому світі. Саме вона допоможе вивчити мову швидко. До того ж вам не доведеться заучувати матеріал, багато писати, основа навчання - спілкування, діалоги, групова робота.

Якщо ви вже сьогодні готові зайнятись саморозвитком і "прокачати" свої навички іноземної мови, тоді звертайтеся до нашого HR-відділу. Компанія КТ-Україна цінує співробітників і надає можливість удосконалитися кожному!

Теги:
?>