Феєрія брендів КТ Україна – які заходи варто відвідати в червні?

Літо набирає оберти, а разом з ним і КТ Україна. В червні вже відбулася велика кількість масштабних виставок і фестивалів за участі наших торгових марок:

  • Made in Ukraine: Kyiv
  • Пробіг під каштанами
  • Промо в Фірмових магазинах
  • Агро-2018
  • Archikidz
  • Ulichnaya Eda

І це тільки початок літнього сезону. КТ Україна готова і надалі знайомити українців з інструментом Dnipro-M і Foresta. Такі зустрічі – це, у першу чергу, можливість отримати зворотній зв’язок від користувачів нашої продукції для подальшого покращення. Натомість ми даємо можливість випробувати інструмент наших брендів ще до покупки. Таким чином клієнти отримують інструмент за потребою та під конкретні завдання.

Мероприятия КТ

У червні нашу команду можна буде зустріти на наступних заходах:

  • Made in Ukraine: Зустріч в Карпатах

23-24 червня, м. Криворівня

Атмосферний і колоритний фестиваль української продукції в самісіньких Карпатах. Для КТ Україна це третій захід даної тематики. Буде представлений інструмент Dnipro-M i Foresta з можливістю тестування і покупки. Атмосфера і антураж Карпат зачарує кожного.

  • Всеукраїнське промо

23 червня, 43 міста України

Вже більше року кожні 2 тижні традиційно відбувається Всеукраїнське промо – одночасно в усіх куточках країни українці мають можливість протестувати і придбати зі знижкою інструмент. В суботу, 23 червня відбудеться чергове Всеукраїнське промо, і тепер в нових містах – аж в 43-ох. Це чудова можливість визначитись з вибором людині, яка давно роздумує над покупкою, але ще не наважилась.

  • Ярмарок «Київські контракти»

23-24 червня, м. Київ, Контрактова площа

Це масштабний ярмарок рукодільців зі всієї України. На виставці буде представлено понад 200 представників унікальних handmade товарів. У свою чергу, Dnipro-M представить гостям фестивалю інструмент і покаже, що саме ним можна зробити: дорослі зможуть створити своїми руками дерев’яний блокнот чи підсвічник, а діти - розмалювати іграшку.

Мероприятия КТ

  • Лавка майстрів «Made in Ukraine».

29 червня - 1 липня, м. Одеса, парк ім. Т. Шевченка.

Фестиваль, який об’єднає сотні майстрів, народних умільців, невеликих і крупних українських виробників в одному затишному місці. Команда КТ Україна організує все те, що полюбили українці: порівняльне тестування різних виробників інструменту, футбол шуруповертами та майстер-класи для дітей.

PR-відділ нашої компанії з максимальною відповідальністю і креативом підходить до організації кожного заходу. Адже дуже важливо правильно, чесно та цікаво донести українцям, що таке якість нового покоління. Завдяки чому й реалізується місія КТ Україна: дати можливість кожному українцю працювати і покращувати світ навколо себе надійним, зручним та доступним інструментом.

Теги:
?>