Dnipro-M почав футбольний сезон з розгромної перемоги

12 травня в Києві розпочався новий сезон мініфутбольного турніру Street Football Challenge Kiev. Турнір відкривався матчем між командами Dnipro-M та Evo.

Обидві команди були у бойовому складі, тому результат матча мав бути максимально об’єктивним. Перший тайм виявився повільнішим і менш динамічним ніж другий, але однозначно протягом всієї гри гравці Dnipro-M діяли впевненіше, співпрацювали активніше і мали постійну ігрову перевагу. Наша команда показала свій клас, результат тому доказ – 8:1 в користь Dnipro-M.

ТМ Dnipro-M зараз впізнавана не лише на українському ринку, а й в футбольних колах Києва. Як кажуть самі гравці, представляти бренд в мініфутболі - це одночасно і велика відповідальність, і велика честь. Ми переносимо принципи компанії на поле, що допомагає нам перемагати.

Dnipro-M вже четвертий сезон поспіль приймає участь у змаганнях. Склад команди формується з працівників «КТ Україна», які люблять футбол, і з радістю виділяють час на тренування та матчі. До того ж кожен працівник, який відчуває свої сили, може запропонувати себе в амплуа футболіста.

Приходьте щовихідних в спорткомплекс “Політ” і вболівайте за наших!

Теги:
?>