Все по новому - Корпоративний університет по ОПМ

22 січня 2018 року в одному з кращих бізнес-центрів Києва, який знаходиться на мальовничій Оболонській набережній, відбувся Корпоративний університет по загальній будівельній групі. Захід відвідало понад 120 менеджерів з продажу з різних куточків України. Саме від їхньої роботи прямо залежать взаємовідносини з партнерами.

Офіційна частина

Офіційна частина заходу розпочалася з презентації підсумків роботи за 2017 рік: успішний розвиток проекту "Ручний Витратний Інструмент", введення нових позицій, високі показники продажів. Варто зазначити, що тільки електродів торгової марки Дніпро-М було продано більше 800 тонн. Виступаючі нагадали колегам основні принципи створення інструменту: надійність, доступність, зручність, безпека і стиль.

Робота в групах

Для більш точного розуміння наступних кроків у просуванні продукту, торгові представники розділилися по групах (керівники відділів продажів, менеджери розвитку напрямку і супервайзери) і відвідали лекції. ТОП-менеджери компанії з великим задоволенням поділилися своїми знаннями і універсальними інструментами для розвитку бізнесу партнера. Також співробітники ознайомилися з принципами нової цінової політики та програмами співпраці з клієнтами.

Найперший продаж - продаж самому собі

Для хорошого результату в будь-якій сфері діяльності необхідно дійсно «закохатися» в той продукт, який ти презентуєш, і ту справу, якою ти займаєшся. Тому, крім теорії, співробітники мали можливість переконатися в якості запропонованого товару клієнтам - протестувати алмазні диски, ручний інструмент і монтажну піну.

Нагородження

Корпоративний Університет створений для тих, хто бажає рости і розвиватися. В кінці зустрічі, відбулося урочисте нагородження кращих з кращих. Роботу тих, хто зумів стрибнути вище голови у 2017 році, показали вражаючі результати продажів - заохотили ноутбуками. Співробітники зарядилися новими знаннями і надихнулися на роботу, в чому ми можемо побажати успіху і оптимізму!

"Настав період кардинальних змін в компанії, а для вас, колеги, - нових можливостей проявити себе. Думаю, цей шанс ніхто не втратить! "- зазначив директор зі збуту Ігор Сулим.

Теги:
?>