Яким має бути ідеальне місце продажу?

15 і 16 липня відкрилися 2 нових фірмових магазина Dnipro в Києві - нові досягнення в мережі роздрібних продажів і тільки один із кроків на шляху до масштабної мети.

Відтепер жителям столиці стало ще простіше купувати інструмент нового покоління якості і ціни. Магазини розташовані в зручних місцях: біля м. Почайна і на ринку "Шпалерний". Дні відкриття стали справжнім святкуванням для киян: нас відвідало понад 600 осіб, а продажі з 2 магазинів можна порівняти з місячним обертом Фірмової точки продажу.

ФМ

Місце продажу в епоху сервісу та обслуговування

Людині властиво покращувати світ навколо і, разом з цим, свій добробут. Більшість людей прагнуть створити комфортну атмосферу біля себе і обирають в користування продукт, який виконує всі свої функції, за який об'єктивно не переплачуєш, і яким приємно і зручно працювати.

Але, потреби з кожним днем ​​ростуть, постійно з'являються нові бренди, і сьогодні здивувати "сучасного користувача" тільки продуктом дуже складно.

Саме тому вирішальний вплив у конкуренції, і визначальний фактор для покупки того чи іншого продукту приходить на сервісну підтримку і місце продажу. Ми прагнемо купувати впевненість у тому, що інструмент прослужить довго, прагнемо отримувати турботу і увагу, корисну інформацію про використання та обслуговування інструменту, і, просто, хочемо робити покупки там, де нам затишно.

Тестирование инструмента

Рецепт залучення постійних покупців

Що ж такого особливого в нових фірмових магазинах, або "заради чого варто хоча б раз кожному побувати в ФМ":

  • Майже кожен інструмент можна протестувати в магазині.
  • Готові рішення для ремонту, будівництва, будинку і дачі.
  • Всі необхідні аксесуари, засоби захисту та витратні матеріали до інструменту
  • При необхідності: оформлення на ремонт за 5 хвилин, при цьому отримати справний інструмент можна в термін до 3 годин.
  • Кава та солодощі, як приємний комплімент.

І всі ці переваги доступні кожен день, в будь-якому з Фірмових магазинів. При цьому, в дні відкриття, різноманіття вигод для користувачів розширюється в рази: ми проводимо розіграші подарунків, вікторини, подарунки за тестування, майстер-класи та цілі шоу-програми.

Команда ФМ

Приходьте в Фірмові магазини Dnipro-M і Foresta і дайте свою оцінку формату зручного місця продажу!

Теги:
?>