Корпоративний Університет - переконайся в собі і в продукті!

Основною цінністю нашої компанії є співробітники. Вони створюють унікальні проекти, впроваджують ідеї, які сприяють розвитку продукту. Цілеспрямованим і перспективним співробітникам КТ Україна надає можливість підвищити свій професіоналізм в рамках навчальної програми "Корпоративний університет".

Так, 3 березня 2018 у заміському комплексі "Конференц Холл Ірпінь", пройшов виїзний модуль даної програми для представників відділу продажів по групі Електроінструмент.

Якщо для більшості учасників "Корпоративний університет" став звичною "розминкою" здібностей і навичок перед активною роботою, то для групи новачків він став справжнім відкриттям.

Цього разу, в рамках основної (теоретичної) частини провідні менеджери, найкращі керівники відділу продажів і супервайзери, які в найближчому майбутньому хочуть стати ТМ і РМ, розповіли про підключення клієнтів і програмах розвитку. Також були винесені важливі аспекти супроводу партнерів з якими підписана Комерційна угода. Крім того, група супервайзерів вивчила структуру мотивації і бачення стандартів роботи для торгового відділу.

Далі всім співробітникам запропонували ознайомитися з новинками продукту. На стендах були представлені розібрані інструменти брендів нашої компанії і аналогів на ринку України. Таким чином, кожен міг оцінити не тільки зовнішнє, але і внутрішнє виконання продукції КТ Україна, і порівняти її з торговими марками інших компаній.

Всі учасники "Корпоративного Університету" отримали цінні знання та досвід, що, безумовно, додасть їм впевненості в собі і подачі продукту. Ми бажаємо всім співробітникам мати чітку мету перед собою і впевнено рухатися до неї назустріч.

Теги:
?>