«Кар’єра у великому місті». КТ-Україна їде на ярмарок у Харків

1 листопада в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна відбудеться кращий кар’єрний захід осені у Харкові, ярмарок вакансій «Кар’єра у великому місті». На ньому будуть представлені близько 50 роботодавців з усієї України. Організаторами заходу є Каразінський університет та Студія HR-Рішень. Захід пройде під гаслом: «Обираєш ти, обирають тебе!»

Зручність та універсальність формату подібних ярмарків складно переоцінити. Ярмарок вакансій – це унікальний майданчик для прямої комунікації роботодавців та молодих спеціалістів: для студентів – це можливість отримати першу роботу та стати на крок ближче до своєї мрії; для роботодавців - це шанс розповісти про себе та отримати базу резюме зацікавлених кандидатів.

Відвідувачі виставки матимуть змогу не лише поспілкуватись з HR-спеціалістами, дізнатися про відкриті вакансії та отримати рекомендації з працевлаштування, а й, тестуючи обладнання бренду Dnipro-М, виготовити власноруч круті сувеніри з дерева. Впевнені, ярмарок буде корисним як для компанії, так і для її майбутніх співробітників.

Теги:
?>