КТ УКРАЇНА ПОБУВАЛА НА СОРОЧИНСЬКОМУ ЯРМАРКУ

Кожен українець, напевно, хоча б раз чув про Сорочинський ярмарок. Його сміливо можна назвати одним з найбільш колоритних символів української культури. З давніх часів там збиралися ремісники та торговці з різних куточків України і не тільки аби продати або придбати рідкісні товари. Навіть у наші часи значення ярмарку не згасло, а лише отримала сучасні риси.

КТ Україна не могла втратити можливість і взяла участь у цьому масштабному заході. Таким чином, з 22 по 27 серпня наші торгові марки красувалися на центральній алеї ярмарку. Бренди Дніпро-М, Foresta, Soma Fix і Отаман презентували свої кращі продукти на фірмових стендах.

Перш, ніж зробити покупку електроінструменту потрібно обов'язково випробувати його в ділі. Саме тому ми обладнали зону тестування, де всі охочі могли закрутити саморіз шурупокрутом Дніпро-М, розпиляти колоду бензопилою Foresta, розбити бетонний блок перфоратором Дніпро-М.

Ми раді були познайомити гостей Сорочинського ярмарку з нашою продукцією, поспілкуватися з покупцями та зрозуміти, що наш інструмент корисний і доступний.

Теги:
?>