#KT_LIFE, БАРАБАНИ АБО ПІВРІЧНИЙ ЗБІР ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ

Центральний офіс — серце компанії КТ Україна. Цей механізм допомагає десяткам філій з усієї України функціонувати. Його працівники добре розуміють, як важливо правильно робити підсумки своєї роботи та формувати чіткі плани на майбутнє.

29 липня. Ранок. Трансфери зі співробітниками з'їжджаються до комфортабельного комплексу UBI Конгрес Хол. Після реєстрації учасників, організатори проводять усіх в основний зал. Працівники ЦО зайняли свої місця і ось вже скоро захід почнеться.

Досягнення півріччя й амбітні цілі на майбутнє — ось чим ділилися колеги зі сцени. Варто зазначити, що серед доповідачів було багато молодих фахівців, які беруть участь у навчальній програмі «Business Start: Перспектива».

Перерва між звітними блоками була незвичайна. Для того, щоб познайомити та об'єднати співробітників київської філії організатори придумали активності. На першій перерві необхідно було зробити пам'ятні та яскраві фото. Але все не просто так! Тепер у нас є свій унікальний хештег — #kt_life! У зв'язку із цим учасникам піврічних зборів запропонували конкурс — викладати у своїх соціальних мережах креативні фото. Тож діліться з нами своїми селфі.

Наступна активність допомогла зрозуміти кожному співробітнику, що він — важлива і невід'ємна частина одноъ великої справи. Ми складали величезний 4-метровий пазл! Кожна деталь, як мозаїка, складалася з маленьких фотографій наших співробітників з різних заходів, а всі разом об'єднувалося у слово «Дніпро-М». Тепер, цей пазл ми розмістимо у центральному офісі, як нагадування про те, що відмінний і цілісний результат залежить від роботи кожного з нас.

Після такої насиченої перерви учасники повернулися до зали, аби продовжити звітну частину заходу. На цей раз нас чекало приємне та зворушливе нагородження випускників програми «Business Start: Перспектива». Ці люди пройшли нелегкий, але цікавий шлях. Вони розвивалися, росли як професіонали, долали внутрішні бар'єри та впевнено дійшли до кінця. Тепер це кваліфіковані співробітники, які успішно керують своїми проектами. Однак, у той день відзначили не тільки їх. Увагу приділили також співробітникам, які показали чудові результати роботи. Одних відзначали за хороші показники, а інших — авансом, розгледівши в них неймовірний потенціал.

Після невеликої перерви співробітників чекав справжній сюрприз-антистрес — майстер-клас по грі на джембе — ручному барабані. Дуже приємно було спостерігати, що такі серйозні та зосереджені в межах офісу співробітники, щиро, як діти, посміхалися та із задоволенням били по барабану в такт з усіма оточуючими. Море посмішок, сміху і палаючі очі у всіх присутніх. Після такої терапії всі стреси та переживання залишаються десь далеко позаду, а із собою усі забрали заряд бадьорості, червоні долоні та бажання придбати такий барабан в домашню колекцію.

На цьому розважальна частина не закінчилася, адже на сцені залу UBI для співробітників центрального офісу виступала група «Тріо Ейфорія».

Насичений день, незабутні активності та потужний заряд позитивного настрою — ось якими були піврічні збори для співробітників центрального офісу. Подібні заходи допомагають усвідомити, що всі ми — єдиний механізм, який працює заради однієї спільної справи — покращувати світ навколо себе і допомагати у цьому оточуючим.

Просмотрите лучшие онлайн-страницы розыгрыши-гроздисты и обманите своих одноклассников и коллег!

Теги:
?>