Корпоративний Університет для відділу продажів: поліпшення навичок

В рамках програми Корпоративного Університету відбувся навчальний модуль для співробітників відділу продажів групи Електроінструмент. Заміський готель Platium прийняв 125 співробітників КТ Україна, які приїхали підвищувати свою професійну кваліфікацію.

Підсумки і цілі

Збори почалися з офіційної частини: виступів регіональних менеджерів, бренд-менеджерів, продукт-менеджерів. Зі сцени були гордо донесені вражаючі результати роботи виконаної усіма співробітниками компанії в 2017 році. Підкресливши важливість дій кожного, також були озвучені амбітні цілі компанії на 2018 рік.

Інструмент як він є

Після офіційної частини і слів про високу якість інструменту, був час для прикладного ознайомлення з продуктом. Адже це саме те, що повинен ідеально знати представник відділу продажів. На стендах і столах були представлені новинки асортименту Дніпро-М і Foresta, які незабаром потраплять на полиці магазинів. Таким чином менеджери ознайомилися з продуктом, з яким будуть працювати незабаром. Також продукт-менеджери запропонували ознайомитися з інструментами наших та інших торгових марок в розібраному вигляді, для наочності переваг продукції Дніпро-М і Foresta. Все пройшло дуже захоплююче і інформативно.

Кращі викладачі та передова інформація
Для наступного етапу всі співробітники були розділені на групи в залежності від посад і спеціалізації роботи. Кожна група в окремій аудиторії слухала і навчалася у кращих майстрів нашої компанії, людей, які безпосередньо створюють концепцію і принцип роботи відділу продажів. Лектори донесли нові методи роботи, завдяки яким будуть досягатися зазначені цілі.

Нагородження кращих

За результатами 2017 року були виділені кращі співробітники, які нагороджувалися ноутбуками - девайсом, який допоможе і працювати, і вчитися, і відпочивати. А кожному учаснику ведучі побажали особистого розвитку і професійного зростання, і щоб через рік сцена була повністю зайнята кращими співробітниками.

Всі учасники Корпоративного Університету отримали нові знання, побачили рівень розвитку компанії і повністю усвідомили амбітність планів, які будуть реалізовуватися в 2018 році. Це був не просто навчальний модуль, а поштовх для підвищення професіоналізму і самореалізації.

Теги:
?>