Першість підтверджено! DNIPRO-M та Soma Fix стали переможцями Української Народної Премії

КТ-Україна є безсумнівним національним лідером, тому що товари, запропоновані брендами, є ідеальними у співвідношенні ціни та якості. Ми компанія, що вже майже 20 років робить життя українців простішим і заслуговує на підтвердження своєї першості. І ми його отримали!

Товари брендів Dnipro-M та Soma Fix стали переможцями у 6 номінаціях Української Народної Премії! Переможці проекту – це беззаперечні лідери галузей, які отримали народне визнання і за підсумками проведеного голосування були визнані українцями як найкращі.

Жителі України, що є безпосередніми споживачами наших товарів – це найсуворіше та найсправедливіше журі. Отримати народне визнання завдяки найбільшій кількості голосів та стати переможцем Української Народної Премії – це реальні показники, а не просто слова.

Перемога у 6 номінаціях – це висока планка, що безсумнівно є не лише приводом для гордості, а й мотивацією для подальшого розвитку та вдосконалення.

Отже, переможцями Української Народної Премії стали:

  • Soma Fix – будівельна піна 2018 року.

DNIPRO-M :

  • Перфоратори 2018 року.
  • Шуруповерти 2018 року.
  • Шліфмашинки 2018 року.
  • Зварювальні апарати 2018 року.
  • Сервісне обслуговування електроінструменту 2018 року.

Компанія КТ-Україна пишається своїми співробітниками та щиро дякує кожному, хто став частинкою цієї перемоги. Без самовідданої щоденної роботи кожного працівника, бренди КТ-Україна не стали б головним національним вибором українців.

Шановні колеги, ми підтвердили беззаперечну якість нашої роботи та отримали народне визнання. Нехай ці відзнаки стануть хорошим стимулом для подальшого розвитку Компанії та підкорення нових вершин!

Теги:
?>