Масштабність, яка вражає - Національна конференція КТ Україна

Більше  700 співробітників з 28 філій компанії КТ Україна зібралися разом на річній Національній конференції. На цей раз ми вирішили не розділяти збори на кілька окремих заходів, а об'єднати всіх в одне масштабне зібрання, яке відбулося 3 лютого .

Для проведення таких грандіозних зборів ми вибрали КВЦ Parkovy - престижний комплекс в самому серці столиці з приголомшливим видом на Дніпро і лівий берег Києва.

Офіційна частина

Співробітники КТ Україна розташувалися в конференц-залі і офіційна частина стартувала. Досягнення минулого року і амбітні плани на майбутнє - ось про що говорили зі сцени. Виступаючі також закріпили місію та цінності компанії, які допомагають правильно вибудувати вектор розвитку. Варто зазначити, що серед доповідачів було багато учасників освітньої програми "Business Start".


Кращі з кращих

Співробітники КТ Україна головна цінність компанії, завдяки їх унікальним ідеям, цілеспрямованості, згуртованості і організованій роботі КТ Україна вже більше 19 років стрімко розвивається на ринку. Саме тому нагородження - невід'ємна частина подібних заходів. Заохочувати амбітних і результативних, а також стимулювати перспективних і здатних, ось основна мета таких подій.


Було все і навіть більше

Кава-брейк - час не тільки для перекусу. Простори КВЦ Парковий заповнили безліч об'єктів розваги. Тематичні фотозони, фотобокси, які відразу ж друкують фото, інсталяція "Інтуітор", яка перевіряла знання співробітників про наші бренди, картина шльопанці, де кожен зміг залишити свій слід.

Майстрували і тестували все

Окремо варто виділити промо, яке привернуло масу співробітників. Тут можна було своїми руками зробити блокнот і органайзер, позмагатися у стрільбі зі степлером, карбувати монети на монетному дворі, пробурити отвір в бетонному блоці і ще багато інших цікавих розваг. Співробітники змогли не тільки доторкнутися до інструменту, але і своїми руками створити корисні сувеніри.

Ми в Книзі рекордів України!

В рамках заходу, співробітниками компанії був встановлений рекорд України в категорії "Найбільший надпис, зроблений з шурупів". Близько 40 хвилин гості закручували шурупи в дерев'яне полотно (розміром 6,10 х 1,70 метрів), щоб символічно відтворити логотип бренду Дніпро-М. Представники Національного реєстру рекордів нарахували 9690 закручені шурупів і заявили про масштабне досягнення, офіційно вручили пам'ятну грамоту з зафіксованим результатом. У цей момент, напевно, кожен співробітник, усвідомив особливу важливість як роботи кожної людини, так і згуртованості команди. Єдиний дух дозволяє нам рухатися вперед, реалізовувати все більш амбітні цілі і творити шедеври.


"WOW!" - КТ Україна здивувала всіх

До завершення зустрічі, всіх чекав приголомшливий сюрприз - виступ українського гурту С.К.А.Й. Разом з солістом співали, плескали, насолоджувалися і навіть танцювали співробітники КТ Україна. Музика, яка дійсно заряджає енергією і позитивом.


Сюрпризи наостанок

Всі із захопленням виходили із залу після такого заходу. Було видно, що співробітників переповнюють емоції і гордість за компанію, за свій вибір. Для того, щоб ці почуття не згасали, ми вирішили подарувати на пам'ять про яскраву подію пам'ятні сувеніри і свіжий, тільки з друку, випуск корпоративного журналу "Перспектива".


Ми намагалися зробити для вас грандіозний захід, який здивує масштабами, різноманітністю і широким спектром позитивних емоцій. Щиро сподіваємося, що співробітники компанії КТ Україна отримали потужний заряд натхнення, бажання розвиватися і рухатися тільки вперед.

Теги:
?>