Національна Конференція КТ Україна

16 березня, близько 150 співробітників компанії з усієї країни прибули на екобіологічний комплекс Vitolga, щоб підвести підсумки минулого року та поставити цілі на майбутнє!

Наші співробітники головна цінність компанії!

Завдяки їх унікальним ідеям, цілеспрямованості, згуртованості КТ Україна вже більше 20 років стрімко розвивається на ринку. Саме тому нагородження — невід'ємна частина подібних заходів.

Кава-брейк зацікавив гостей не тільки можливістю підкріпитись, але й цікавими активностями.Навіть дощ не завадив співробітникам протестувати новинки, яких ще немає в асортименті. 
А ті, хто прагне до мистецтва, мали можливість взятись за пензлі та прийняти участь в створенні скретч-картини.

Після офіційної частини та нагородження на гостей очікував сюрприз — історія бренду Dnipro-M, створена за допомогою мистецтва малювання на піску. Всі зачаровано спостерігали за тим, як руки майстра створюють неймовірні образи.

Та на цьому сюрпризи не закінчились, адже далі ми мали задоволення насолодитись творчістю наших колег. Гра на фортепіано та гітарі, і незабутнє виконання пісні "Все буде добре" кожним учасником заходу. Всі виходили із залу з почуттям єдності, та гордості за компанію і свій вибір.

Теги:
?>