Команда «DNIPRO-M» на міжнародній виставці “Автотехсервіс-2019”

У Києві з 29 травня по 1 червня в Міжнародному виставковому центрі відбулася знакова подія для професіоналів в сфері автосервісу й автолюбителів. У ній взяли участь понад 200 вітчизняних та зарубіжних підприємств. Команда «DNIPRO-M» представила яскраві стенди з інструментами, які стануть незамінними помічниками для всіх, чиї робота і життя пов'язані з автомобілями.

«Протягом виставки ми познайомили людей з лінійками наших інструментів, які будуть корисні як простим автолюбителям, так і підприємствам, що спеціалізуються на ремонті машин», - говорить івент-менеджер Вікторія Фурсенко. За її словами, команда «DNIPRO-M» для всіх учасників підготувала стенд, що запам'ятовується, і придумала безліч цікавих активностей. «У наших конкурентів не такі яскраві стенди, як у «DNIPRO-M» - здебільшого у них прості вітрини. А наша локація відразу захоплює погляд!» - розповідає Вікторія.

Команда DNIPRO-M на Автотехсервіс-2019

Ступивши на яскраву локацію, стилізовану під автомайстерню, гості з цікавістю починали працювати новеньким шуруповертом, випробовували плоскогубці й кусачки, які здатні перерізати найпроблемніший дріт. Співробітники компанії розповідали про кожен інструменті, який привертав увагу учасників виставки. Гості могли не тільки познайомитися з технікою, а й перевірити надійність фірмових ключів і силу своїх рук. Івент-менеджери «DNIPRO-M» встановили у павільйоні динамометр. Цікаво, що орудували ключем не тільки хлопці, а й дівчата. А один з учасників навіть встановив рекорд в 170 Н / м.

Команда DNIPRO-M на Автотехсервіс-2019

Також у імпровізованій майстерні знайшлося місце акваріуму. Але замість рибок в ньому оселився зварювальний апарат! «Він водонепроникний. Тому, щоб якомога краще його показати, вирішили занурити пристрій у воду. Потім ми дістанемо його і підключимо. Все запрацює, як годинник!», - пояснює Станіслав Бієв. Також він розповів, що працює керуючим фірмовим магазином і заради участі у виставці спеціально приїхав до Києва з Полтави.

Команда DNIPRO-M на Автотехсервіс-2019

На локації можна було навіть випробувати удачу. Протягом усіх днів виставки гості заповнювали спеціальні анкети і кидали їх в прозорий барабан. Щодня о 16:00 визначали щасливчиків, яким посміхнулася фортуна, поповнивши арсенал інструментів приємними і корисними подарунками. А 1 червня відбувся головний розіграш, де призом став мережевий шуруповерт.

Команда DNIPRO-M на Автотехсервіс-2019

Кожен з команди «DNIPRO-M» зробив величезний внесок в те, щоб представити бренд на виставці. «Дуже приємно, що до нашого креативного стенду завжди підходить багато людей. Вечорами учасники збираються на розіграші, спілкуються з нами і знайомляться між собою. Найбільше мені подобається те, що ти бачиш результат своєї праці. Так гарно, коли ти дивишся в зацікавлені очі. Ще буває, що підходять люди, які вже давно користуються нашими інструментами - вони хвалять обладнання і кажуть, що «DNIPRO-M» - це круто. Нам не соромно за те, що ми представляємо », - розповіла івент-менеджер Вікторія Фурсенко.

Команда DNIPRO-M на Автотехсервіс-2019

«Моя місія на виставці - залучити якомога більше споживачів бізнес-сегменту і партнерів. З нами хочуть співпрацювати компанії, які представляють СТО, автомийки та інші системи обслуговування автомобілів - як з різних куточків України, так і закордонні фірми. На цій виставці чимало акул бізнесу, але ми гідно виглядаємо нарівні з ними і покажемо відмінні результати», - упевнений менеджер відділу продажів Роман Горбенко. Також він розповів, що за час роботи в компанії багато чому навчився, дізнався чимало про інструменти і знайшов нових знайомих. «Участь у виставці - це феноменальний досвід спілкування з людьми, зокрема, з майбутніми покупцями і партнерами. Тут є можливість проявити себе як лідера, краще зрозуміти психологію», - поділився своїми враженнями Роман.

Команда DNIPRO-M на Автотехсервіс-2019

Менеджер з реклами Ірина Федечко каже, що за час роботи в компанії побувала на виставках різних масштабів. «Мене радують такі виїзні заходи, як цей. Ти завжди в русі, не сидиш на місці. І бачиш результат, плоди від докладених зусиль кожного, хто організовував подію. Думаю, нам вдалося презентувати бренд на гідному рівні. Так захоплююче бачити гостей, у яких горять очі біля наших стендів. А це значить - що їм подобається. І мені подобається, тому що я працюю для людей», - з посмішкою розповідає Ірина.

Команда DNIPRO-M на Автотехсервіс-2019

Варто сказати, що атмосфера у стендів «DNIPRO-M» була заряджена позитивом. А піднімав настрій гостям і проводив розіграші веселий івент-менеджер з відділу просування фірмових магазинів Микола Антоненко.

«Мені дуже подобається дизайн бренду «DNIPRO-M» і оформлення стенду на цій виставці, зокрема. Ми йдемо в ногу з часом, на нашу продукцію, її упаковки, логотип і брендовий одяг приємно дивитися, - каже Микола. - Стенд для виставки зробили брутальним, а завдяки кольорам і фактурі матеріалів відчувається сила, міць і надійність. Коли до мене на промо-заходах або виставках підходять люди і кажуть, що користуються нашою технікою не один рік, я відчуваю гордість і причетність до спільної справи, відповідальність за неї”.

Команда DNIPRO-M на Автотехсервіс-2019

Команда DNIPRO-M на Автотехсервіс-2019

Теги:
?>