Наша країна сповнена талантами: фестиваль «Битва різьбярів» на Закарпатті

З 9 по 11 листопада в селищі Великий Бичків на Рахівщині, пройшов фестиваль-змагання «Битва різьбярів». Наша команда бренду Forestа брала активну участь в цьому яскравому заході.

Організатори зрубали старі дерева на території місцевої школи-інтернату, щоб перетворити їх в приголомшливі твори мистецтва. Місія заходу - познайомити дітей і дорослих з древніми техніками деревообробки, які актуальні і зараз. У наш час важливо розвивати повагу до традицій і навичкам багатьох поколінь.

19 різьбярів з різних куточків України зібралися в одному селища, щоб попрацювати для душі і добре провести час. Для своїх виробів вони отримали колоду довжиною в 1,5 м і повну свободу в фантазії на тему «Карпати». Для того, щоб творити шедеври майстрам потрібно всього-на-всього мати гарну уяву і вдало підібрати надійний інструмент. Приємно здивувало те, що для змагання багато різьбярі вибрали бензопили саме торгової марки Forestа.

Поки йшов конкурс, ми не давали гостям нудьгувати. Всі бажаючі могли гідно оцінити наші інструменти в справі і провести тестування. Пиляли все! Від малого до великого, від сильних чоловіків до тендітних жінок. Це ще раз підтверджує те, що наш інструмент легкий у застосуванні. Крім бензопил, відвідувачі фестивалю могли битися в футбол з шуруповертами, отримати консультацію наших фахівців і зігрітися чаєм.

Кожна скульптура вражала своєю красою і кількістю вкладеної праці. Вибрати одного переможця було неймовірно складно. Саме тому, відразу двох різьбярів ми нагородили бензопилою Foresta FA-45S, а інших учасників конкурсу - пам'ятними призами від Forestа.

Три дня копіткої, ювелірної роботи майстрів, 19 унікальних витворів і більше 1000 щасливих відвідувачів. Приємно усвідомлювати, що українські традиції живуть і понині, що наша країна сповнена талантами.

Теги:
?>