Нові рішення для вічних задач: КТ Україна продовжує розширювати асортимент

Прикрутити, підфарбувати, утеплити – господар завжди знайде, що покращити у квартирі. В приватному будинку і на дачі взагалі не потрібно шукати роботу – вона сама Вас знайде. Інструменти Dnipro-M і Foresta не позбавлять від проблем, але допоможуть пришвидшити вирішення багатьох побутових задач.

Ми постійно розширюємо асортимент, а тому все необхідне ви знайдете в одному місці, і Вам не доведеться бігати із магазину в магазин. Кожен місяць у нас з’являються нові інструменти, а старі покращуються. Керуємося ми потребами клієнтів, а тому продукція стає продуктивнішою і зручнішою.

Новинки Dnipro-M

болгарка

Запущена нова лінійка професіональних болгарок. Вони мають більшу продуктивність та обладнані додатковими функціями: регулюванням потужності, стабілізацією обертів.

Тепер працювати з деревом стало легше, адже почалось виробництво побутових фрезерів Dnipro-M. Для розширення спектру задач також випускають спеціальні насадки для фрезерів.

Лобзики з регулюванням швидкості, налаштуванням куту розпилу і плавним пуском також призначені для роботи з деревом. Але якщо їх обладнати спеціальними пильними полотнами Dnipro-M, то їм по зубах буде метал товщиною 10 мм.

лобзик

Суттєво розширено лінійку ручного інструменту. Так, у нашому асортименті з’явилися пили і сокири власного виробництва.

Пили виготовлені з міцної і гнучкою сталі. Зубці мають лазерну заточку.

Вдосконалити нам вдалося навіть звичайну сокиру. Тепер не варто переживати про надійність ручки – вона додатково посилена карбоновим стержнем.

Для фасадних і оздоблювальних робіт створені шпателі Dnipro-M. Вони мають композитну TPR ручку і робочу частину з нержавійки.

ніж

В ремонті вам допоможуть нашу будівельні ножі з висувним лезом.

Складні алюмінієві драбини знадобляться в кожному приватному будинку. Вони мають довжину 5 і 3,8 м, але у складеному вигляді не досягають і метра.

Новинки Foresta

обприскувачі

В садових роботах не обійтись без поливальних систем. Foresta тепер виготовляє котушки, автоматичні системи і пістолети, які стануть у пригоді на городі та в саду.

Для боротьбі зі шкідниками створені пневматичні обприскувачі. Вони мають об’єм від 3 до 12 л. Є ранцеві та пересувні моделі.

У догляді за кімнатними рослинами і прибиранні допоможуть обприскувачі малих об’ємів 1 і 1,5 л. є пневматична і акумуляторна (працює від батарейок типу АА) модель.

Під час садових робіт важко обійтись без засобів захисту. Тому були створені захисні щітки, окуляри і рукавички Foresta.

Вибирайте правильні інструменти – робіть свій дім комфортніше разом з КТ Україна!

Теги:
?>