Навчання продавців фірмових магазинів

Щоденно компанія займається розвитком та вдосконаленням не лише товарів, а й співробітників. Адже саме співробітники є головною цінністю КТ-Україна. Створювати найкращий сервіс, працювати для клієнта та спільно з клієнтом – наші пріорітети.

19 листопада відбулися збори продавців фірмових магазинів Dnipro-M, що зібрали співробітників з усієї України у центральному офісі в Києві. Головна мета заходу - проінформувати продавців про нову програму лояльності, що вже набирає обертів.

Окрім цього, співробітники проходили навчання по продукту: цього разу у центрі уваги були електроінструменти та зварювальне обладнання. Продакт-менеджери розповіли учасникам про переваги наших товарів відносно товарів конкурентів, продемонстрували якість та надійність інструментів Dnipro-M на конкретних прикладах та надали конкретні поради по роботі у тестових зонах фірмових магазинів.

Наступним етапом було навчання по роботі з клієнтами. Співробітники вдосконалювали свої навички у якісному обслуговуванні та сервісі. Для максимальної ефективності навчання, продавці відтворювали конкретні ситуації, що допоможуть їм швидко орієнтуватись у консультуванні клієнтів у фірмових магазинах Dnipro-M.

Теги:
?>