Відточуємо навички продажів - навчання продавців Фірмових Магазинів

У понеділок 11 червня в центральному офісі КТ Україна відбулося навчання продавців усіх фірмових магазинів Dnipro-M. Всього на освітній модуль прибуло 25 учасників.

Тема навчання — «Донесення цінностей і переваг бренду Покупцеві». Детально розбиралися відмінності продукції Dnipro-M від дешевих і дорогих пропозицій, які існують на українському ринку. Для предметного вивчення проводилися тести зварювального обладнання, УШМ, дрилів, в яких наочно описувалися переваги інструменту Dnipro-M. Розбираючи специфіку створення кожного інструменту, слухачі змогли розібратися в тому, як нашу торгову марку вдається досягати поєднання невисокої ціни і професійної якості.

Навчання проходило в головному офісі - в місці, де розробляється вся продукція, яка і продається в наших фірмових магазинах. Перебуваючи в центральному офісі, продавці вникли в суть бренду, продукції та у цілі компанії - забезпечити всіх українців інструментом професійної якості.

Учасники навчання отримали важливі знання, які допоможуть в подальшій роботі правильно доносити Покупцям суть Dnipro-M і переваги інструменту, адже Клієнт не завжди може сам зрозуміти, де якісний інструмент, а де виробник зекономив на внутрішніх деталях і запчастинах. В кінці складного, але корисного і цікавого дня, серед найактивніших учасників були розіграні подарунки.

Про високий рівень організації навчання в першу чергу свідчить позитивний настрій і натхнення продавців. Всі учасники отримали нові знання і мотивувались перед новими досягненнями.

Теги:
?>