Піврічні збори відділу логістики

Логістика — відділ, без якого просто неможливо уявити компанію КТ Україна. Відправлення, зустріч і контроль продукції — це лише вершина того айсбергу, який лежить на плечах наших логістів.

Саме тому, 5 серпня пройшло окреме піврічне зібрання відділу логістики. Захід відбувся у заміському комплексі «Конференц-хол Ірпінь».

Збори відкрились звітною частиною, на якій співробітники відділу логістики ділилися своїми досягненнями за минуле півріччя. Важливим є і формування чіткого плану дій на майбутнє, яким виступаючі також ділилися зі сцени.

Перерву не можна було назвати звичайним кавовим брейком. Організатори потурбувалися про те, щоб учасники зборів ні хвилини не нудьгували. На вулиці розмістилася зона промо. Саме там кожен охочий міг попрацювати з інструментами наших торгових марок і відчути той продукт, з яким щодня має справу. До того ж, всі тестування проходили в ігровій формі, що пробуджувало азарт учасників.

Окремо хотілося б виділити активність з барабанами джембе. Це стало одним з найяскравіших елементів заходу. У кожного учасника був свій ручний барабан, по якому в такт за ведучим усі ритмічно вистукували. Справжній антистрес, який подарував усім без винятку неймовірні емоції та море посмішок.

Наприкінці заходу організатори залишили найприємнішу частину. Колег, які показали високі результати і повну самовіддачу роботі, справедливо відзначили та нагородили не тільки пам'ятними грамотами, а й приємними подарунками.

Саме на цій радісній ноті піврічне зібрання для відділу логістики підійшло до кінця. У кожного учасника залишилися не тільки позитивні спогади, а й чітка впевненість, що всі ми рухаємося в правильному напрямку й обов'язково досягнемо поставлених цілей.

Теги:
?>