КТ УКРАЇНА НА ФЕСТИВАЛІ ULICHNAYA EDA

Торгова марка Дніпро-М продовжує відкривати нові горизонти культурного життя Києва. 23 і 24 вересня наш бренд взяв участь у фестивалі «Вулична їжа» — один із найпопулярніших заходів у столиці. З квітня по листопад територія «Арт-заводу Платформа» з радістю приймала гостей фестивалю, серед яких цього разу були й ми.

Біля нашого стенду звучала динамічна музика, розносилися аромати чорно-помаранчевих солодощів та гучно сміялися задоволені гості з подарунками в руках.

Головною розвагою, яка підкорила кожного гостя, став футбол з шурупокрутами. Такий незвичайний формат улюбленої гри багатьох чоловіків та деяких жінок, привернув увагу безлічі гостей фестивалю. Особливою популярністю на заході користувалася наша бензопила. Навіть дівчата наважувались розпилити колоду, а деякі забирали свій перший спилений зруб додому в якості трофею. Та що там дівчата, навіть їжак у нас вправно закручував саморізи, сфотографувався з бензопилою та цілком заслужено виграв приз.

У межах фестивалю також відбувся майстер-клас, де наш майстер показав наскільки легко і швидко можна створити елемент домашнього декору — настінні годинники, маючи під рукою кілька електроінструментів торговельної марки Дніпро-М. Завдяки розіграшу, цей, без перебільшень, шедевр ручної роботи та ще багато фірмових призів знайшли своїх власників.

Щиро раді, що змогли познайомити таку кількість киян з брендами КТ Україна та відчути зацікавленість до нас і нашої продукції. З нетерпінням чекаємо наступні заходи та зустріч з вами!

Теги:
?>