Суботні футбольні баталії закінчились перемогою!

Футбольна команда Dnipro-M вже 3 рік змагається в турнірі SFCK - Street Football Challenge Kiev. Граючи в дивізіоні Urban, наші футболісти часто виходять зі змагань з переможним рахунком та відчуттям гордості за себе і команду.

Ряд матчів другого туру відбувся цієї суботи, 8 грудня, в спорткомплексі «Політ». Наші хлопці зустрілися у поєдинку з командою Vulver. Завдяки злагодженій командній роботі та сильному корпоративному духу, команда Dnipro-M продемонструвала неймовірний результат. Перемога з рахунком 7:3 є наслідком зібраності та максимальної віддачі.

Секрет успішної гри

«Дивовижний результат для дивовижної команди», - так коментують гру наших хлопців організатори. Секрет успішної гри у команді, що орієнтована на результат. Кожен з гравців заряджений динамікою футболу та із задоволенням виділяє час на тренування і матчі.

Запропонувати свою кандидатуру та спробувати себе у складі команди Dnipro-M може будь-який співробітник компанії, що любить футбол та готовий піднімати команду до верхівок турнірних таблиць.

Нашу команду чекають наступі успішні ігри, за анонсом яких можна слідкувати на сайті SFCK.

Упевнені, хлопці будуть щасливі отримати підтримку від колег!

Теги:
?>