Вчитися ніколи не пізно і ніколи не забагато

Торговий відділ «КТ Україна» вкотре в повному складі зустрівся на Корпоративному Університеті. На цей раз для навчання були виділені будні, а відповідно робочі дні: понеділок і вівторок. Але визнаний факт, що час, проведений на КУ для придбання нових знань-це надуспішна інвестиція, яка допоможе наздогнати і перевиконати всі плани.

Темою модуля були нововведення в робочих процесах і новинки в асортименті. Адже компанія розвивається семимильними кроками, та й зростання, як то кажуть, не по днях, а по годинах. Регіональні та територіальні менеджери розповіли про напрямки і акціії компанії, озвучили мету на півріччя і нагадали про глобальні плани компанії. Окремо була піднята тема роботи з Клієнтами, в основу якої входять прозорість і взаємна вигода.

 

Продукт-менеджери показали торговим представникам новинки асортименту і навчили презентувати продукт перед клієнтами так, щоб не було сумнівів в якості нашого інструменту. Що говорити, якщо навіть співробітники «КТ Україна» дивувалися тому, на що здатні диски Ultra, пилочки для лобзика, драбини, та й загалом весь ручний інструмент Дніпро-М. Окремо порадувала нова лінійка поливальних систем своїм функціоналом і доступною ціною.

У корисності модуля сумнівів не виникло ні у кого, всі знання будуть застосовані з завтрашнього дня - запевнили самі учасники. Тим часом, до наступного модуля потрібно показати гідні результати, і продовжувати навчання вже з наступної контрольної точки.

Теги:
?>