У березні ми дали інтенсивний старт продажу!

2 березня 2018 року відбувся черговий модуль навчальної програми Корпоративний університет по загальній будівельній групі. Захід проходив в світлому і просторому комплексі "Конференц Холл Ірпінь", який розташований в курортній місцевості серед соснових лісів. Адже природа допомагає перезавантажитися, запастися новими силами.

Офіційна частина включала в себе виступ провідних менеджерів компанії, які із задоволенням поділилися з колегами цінними знаннями та досвідом. Варто відзначити, що учасники зборів проявляли великий інтерес - під час теоретичної частини можна було спостерігати захоплюючі дебати.

Після чого, всіх чекав сюрприз - змагання з продажу в онлайн режимі. Торгові представники розділилися на групи за філіями і протягом двох годин по телефону продавали клієнтам продукцію, а також анонсували їм новинки в асортименті - шарнірно-губцевий інструмент. Було видно, що кожен загорівся бажанням продати максимум. Так, всього за пару годин, нашим співробітникам вдалося виконати 11% плану на березень!

Також в цей день, крім навчання представників загальної будівельної групи, відбувся тренінг для супервайзерів. В рамках якого, співробітники компанії розглянули такі важливі теми, як управління продажами і правильний підбір персоналу.

Коли насичений і плідний день навчання підійшов до кінця, всі були заряджені енергією на нові звершення. Одна з головних завдань подібних навчань - підвищення професіоналізму співробітників і мотивація до дії. Бажаємо всім відмінних результатів в роботі!

Теги:
?>