Ярмарок вакансій в Університеті харчових технологій: студенти, чекайте нас

13 листопада Київський національний університет харчових технологій запрошує кращі компанії України до себе поярмаркувати: представити студентам відкриті вакансії, розповісти про умови працевлаштування, проконсультувати стосовно поєднання роботи та навчання, провести майстер-класи зі створення резюме та ін. 

Формат ярмарку зручний та ефективний для кожної зі сторін. Компанії зможуть знайти надійних співробітників, або, принаймні, скласти базу професіоналів на майбутнє. Студенти матимуть змогу проаналізувати ринок, знайти шлях додаткового цікавого доходу, або знайти справжню постійну роботу мрії.

Чого чекати від нас?

Співробітники компанії КТ-Україна завжди беруть участь у подібних заходах та є улюбленцями студентства. Наші HR-спеціалісти легко та доступно розкажуть молоді про умови найму, роботи, необхідні документи, відкриті вакансії, що підходять конкретним спеціальностям. Окрім цього, ми завжди користуємось максимальною популярністю на ярмарках, завдяки проведенню майстер-класів з використанням нашого обладнання. Студенти зможуть не лише протестувати інструмент, а й отримати за це корисний та стильний подарунок.

Представники більш ніж 40 українських компаній чекатимуть на студентів 13 листопада з 11:00 до 16:00.

Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 68, корпус А, 3-4 поверх.

Теги:
?>