ДОСТУПНО. НАДІЙНО. ЗРУЧНО

Формування взаємовигідних і довгострокових бізнес-відносин з Партнерами є одним із стратегічних завдань компанії КТ Україна.

Наш принцип
Супроводжуємо партнера від моменту закупівлі до продажу

Ми запрошуємо до співпраці власників бізнесу, які здійснюють продаж товарів у роздріб, прагнуть розвивати свій бізнес і команду, отримувати більший прибуток разом з надійним і стабільним партнером.

КТ Україна прагне допомагати клієнтам розвивати їх бізнес, постійно пропонуючи нові продукти та вигідні рішення.

45%З НАМИ ВЖЕ 5 РОКІВ22%З НАМИ ПОНАД 10 РОКІВ33%З НАМИ ПОНАД РІК

Партнерська програма

Предоставления эксклюзивного продукта
Надання ексклюзивного продукту
Комплекс сервисов для конечного потребителя
Комплекс сервісів для кінцевого споживача
Маркетинговая и рекламная поддержка
Маркетингова та рекламна підтримка
Система акционных предложений
Система акційних пропозицій
Выкладка продукции в торговом зале и мерчендайзинг
Викладення продукції в торговому залі й мерчендайзинг
Обучение сервисных мастеров и продавцов магазина
Навчання сервісних майстрів і продавців магазину
Привлечение потока покупателей
Залучення потоку покупців
Оптимальное ценовое предложение
Оптимальна цінова пропозиція

З огляду на напрямок бізнесу Партнера, ми розробили кілька варіантів програм співробітництва, кожна з яких гарантує збільшення Вашого прибутку.

Дана Партнерська програма стартувала в 2012 році. Вона відразу дала результати, які перевершили всі очікування: як учасників дилерської мережі, так і компанії КТ Україна. Авторизований магазин представляє певну продукцію торгових марок Дніпро-М або Foresta. Компанія бере на себе відповідальність разом з Партнером розвивати його бізнес.
Програма "Авторизований магазин" успішно функціонувала й ми вирішили рухатися далі. З 2016 року наші Партнери на правах офіційного представника бренду можуть здійснювати продаж всього асортименту продукції торгових марок КТ Україна. Ексклюзивні ціни на популярний товар забезпечують підвищення заробітку як Партнера, так і компанії.
Цей проект КТ Україна запустила в 2017 році. Він передбачає ще більше сервісів і конкурентних переваг для партнерів. Магазин є представником виключно брендової продукції торгових марок КТ Україна. Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб допомогти партнеру здійснити реалізацію продукції зі стендів: розробляємо дизайн магазина, надаємо маркетингову підтримку, впроваджуємо універсальні сервіси та багато іншого.
Стати партнером

На сьогоднішній день в Програмі Партнерства КТ Україна працює понад 1000 магазинів по всій території України і їх кількість активно зростає.

map image

Отзывы

ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ?

Напишіть нам про це