КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

BUSINESS START

Освітня програма складається з десяти пізнавальних модулів, кожен з яких несе важливу інформацію для співробітників: прості правила самопрезентації, управління власним часом, інструменти з розвитку бізнесу, мистецтво керувати персоналом.

Всі тренінги проходять за межами стін офісу — в Міжнародному екобіологічному центрі "Vitolga", щоб учасники могли знайти душевний баланс і сконцентрувати свої сили для нових звершень. Висококваліфіковані фахівці розвивають у співробітників бажання пізнати себе, яке є фундаментом для особистісної та кар'єрної реалізації. Знання та вміння, отримані в ході навчання, впливають на ефективність діяльності учасників програми розвитку. Їх проекти реалізуються на благо їм самим і компанії.

Business Start — це безперервна робота над собою, яка веде до успіху.

КОРПОРАТИВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

У 2011 році в КТ Україна успішно стартувала унікальна програма навчання співробітників - "Корпоративний Університет". Вона спрямована на вирішення питань, пов'язаних зі щоденною діяльністю торговельного та адміністративного відділів.

Викладачами є ТОП-менеджери компанії з великим багажем знань і досвіду. Саме вони діляться з колегами інструментами для ефективних продажів і ведення результативних переговорів. У процесі навчання кожен учасник має можливість підвищити свою кваліфікацію, а відповідно — просунутися по кар'єрних сходах. Кожен з модулів формує новий погляд на якість взаємин з клієнтом, на свій особистий заробіток у спільній справі.

Підвищувати рівень професіоналізму співробітників, допомагаючи кожному стати більш успішним — головне завдання програми "Корпоративний університет".